تیتر ویتیلیتی

 

ما زندگی شما را راحت تر می کنیم                            ویتلیتی ( (vitility در 95 ثانیه

 

 ویتلیتی ( (vitility عرضه کننده محصولاتی است که زندگی روزمره را راحت تر و لذت بخش تر می کند . محصولات ویتیلیتی مطالعه شده، راحت و دارای طراحی هوشمندانه هستند. بنابراین کاربر می تواند فعالیت های روزانه خود را به راحتی و به طور مستقل انجام دهد.

محصولات ویتیلیتی (Vitility)  مورد استفاده گروه هدف گسترده است. این محصولات برای افراد پیر و جوان، با معلولیت پزشکی و یا بدون معلولیت پزشکی قابل استفاده است. این محصولات به افراد کمک می کند تا فعالیت های روزانه مثل آشپزی ، خوردن و نوشیدن ، حمام کردن و... را به راحتی انجام دهند

محصولات ویتلیتی( Vitility ) به گروههای مختلف تقسیم شده است. هر گروه جوابگوی برخی از خواسته ها و نیازهای مشتریان است . در کنار مجموعه پایه، ویتیلیتی( Vitility ) دو مجموعه دیگر نیز ارائه می دهد . تخصصی و منحصر به فرد، این دو مجموعه به طور انحصاری از نمایندگی های منتخب در دسترس هستند.

 

 

منحصر بفرد

تخصصی

گروه"منحصر به فرد "شامل محصولاتی است که با توجه به ویژگی های اضافی، یک طراحی بهتر، نوآوری بیشتر و / یا بعلت مرتبط بودن آنها به یک برنامه ویژه تر هستند. محصولات منحصر به فرد فقط ازطریق تامین کنندگان مجازویتلیتی Vitility تنها در دسترس هستند.

گروه " تخصصی " شامل محصولاتی است که به آسانتر کردن زندگی برای انسان هایی با بیماری های مزمن و / یا معلولیت، کمک می کند. این محصولات تنها در فروشگاه های لوازم ضروری ، مانند فروشگاه های لوازم پزشکی، مراکز مراقبت در منزل، داروخانه ها و موسسات درمانی موجود هستند.

 

 

  •  تاسیس در سال 1976
  • بیش از 40 کارمند 
  • بیش از 300 محصول
  •  فروش در 114 کشور دنیا

  

ویتیلیتی

http://vitility.com/

ویتیلیتی - هلند